Pts. Eki 25th, 2021

Alevi Siteleri

Alevi Siteleri Tanıtımı

Sosyal medyada Rabia Mine’nin kedisi konuşuluyor!

1 min read
Rabia Mine

Rabia Mine ile ilgili ŞOK iddia

Sosyal medyada farklı birçok insanla yaşadığı sorunlar, belaltı küfürlü yazıları, geçirdiği 1427 kalp spazmı, 13 buçuk kalp krizi, hakaret ve küfürleriyle ün salan ve en son Alevileri itibarsızlaştırıcı bir yazı ile Alevilerin büyük tepkisini çeken Rabia Mine ile ilgili skandal bir iddia son günlerde sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal medyayı çalkalayan iddiaya göre son süreçte kaleme aldığı yazıya tepki veren birçok Alevi bireye özel mesajla küfür eden ve ettiği küfürlerin ekran resmi sosyal medyaya düşmesi sonrası Rabia Mine’nin evinde sinir krizi geçirdiği ve kızgınlığını kedisini evindeki sobanın fırın kutucuguna atarak katlettiği iddiaları şok etkisi yaratıp, büyük tepki topladı.

Konuyla ilgili kendisi bir açıklama yaparak iddiaları yalanladı fakat bağımsız kaynaklar olayın yaşandığı iddia edilen akşam Rabia Mine’nin evine polis ve Hayvan Koruma Derneği yetkililerinin geldiğini ve Rabia Mine’nin karakolda ifade verdiğini belirttiler.

Olayın yaşandığı iddia edilen gün Rabia Mine sosyal medya hesabından kalp spazmı geçirdiğini ve ambulans beklediğini duyurmuştu.

Konuyla ilgili doğrulayıcı bir bilgi Facebook Rabia Mine Fan Sayfasına düşmüş fakat daha sonra bu paylaşım kaldırılmıştı.

Haber: ilahikomedya.com – Muhittin Taşyürek

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.