Paz. Oca 17th, 2021

Alevi Siteleri

Alevi Siteleri Tanıtımı

Ozan Emekçi’nin oğlu Fırat Bender Alevilere ve Alevi Haber Sitesine küfür etti

2 min read
Fırat Bender kimdir

Fırat Bender, Ozan Emekçi

Ozan Emekçi’nin oğlu Fırat Bender’in Alevilere ve Dost Alevi Haber sitesine yönelik alçak ve aşağılık saldırısını kınamak ve Dost Alevi Haber sitesi emekçileriyle dayanışmak adına AleviHaber.com sitesinin Haberini olduğu gibi yayınlıyoruz.

….

AleviHaber.com – Babası hakkında yaptığımız eleştirisel bir Habere tepkisini Alevilere ve bizlere Küfür ve Hakaretlerle cevap verdi.

Cengiz Özkan’a destek vermek amacıyla Facebok sayfasında dayanışma Paylaşımı yapan Ozan Emekçi’nin bu tutumunu sorgulayan ve eleştiren bir Haberimizden dolayı Ozan Emekçi’nin oğlu Fırat Bender Alevi Halkına ve bize yönelik küfürlü ve hakaretli mesajlarla saldırdı.

Kendisinin bu çiğliğine ve kişiliksizliğine ilk başta muhatap olmayarak cevap vermiş olsakta bu saldırılar aralıklarla devam ettiği için bu durumu Kamuoyuyla paylaşma kararı aldık.

Fırat Bender isimli insanlıktan nasibini almamış, Babasının tanınmışlığını Burjuva Süperstarlık sanan, onun sırtından Adam olabildiğini sanan bu küfürbazın küfür ve hakaret dolu mesajlarını yayınlayarak Teşhir ediyoruz.

Fırat Bender bizlerin yaptığı Habere kızgınlığını birçok akrabası Maraş Katliamında katledilmiş olmasına rağmen biz Alevilere ve genel olarak Türkiyede yaşayan Alevilere küfürler savurarak ne denli sefil bir soytarı, bir ezik, bir şarlatan olduğunu göstermiştir.

Ozan Emekçi herkese Akıl ve Kamillik dersi vereceğine azda bu Bilal’den beter karakter ve kişilik yoksunu oğluyla ilgilense çok iyi yapar. İzzettin Dogan’dan tutup, Kemal Kılıçdaroğlu, Frankfurt Alevi Merkezine dil uzatan Emekçi kendi oğlunun bu çapsızlığı noktasında ne düşünüyor acaba?

Alevilerin sırtından para kazanan, onların kitleselliğini ve Kültürünü sömürerek daldan dala atlayan Fırat Bender’in Alevi ve Devrimci Organize Duyarlı Kamuoyunu, Alevi Haber, Alevi Forum, Alevi Tanıtım, Alevi Paylaşım, Alevi Kültürü Web Sitelerini bizimle dayanışmaya çağırıyoruz.

Kaynak: Ozan Emekçinin oğlu Fırat Bender Alevilere küfür etti

 

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.